СТАНЦІЇ ЮНИХ ТЕХНІКІВ "СІГМА" ДОПОМАГАЮТЬ У СВОЄМУ РОЗВИТКУ:
Одеська міська рада

(за підтримки депутата міської ради м. Одеси Страшного Сергія Анатолійовича)

- У 2011 році виділила кошти на ремонт у каб. №13, зробивши його комфортним для навчання дітей;

- У 2015 році забезпечила фінансову підтримку в установці металопластикових вікон в усьому приміщенні СЮТ. Нашим дітям стало тепліше займатися на своїх гуртках в холодні осінні й зимові дні;

- У 2018 році надала фінансову допомогу в облаштуванні фасаду станції, що зробило будівлю більш барвистою, а також теплою для занять у зимовий період.

- У 2019 році надав допомогу при подачі проекту у громадський бюджет. Таким чином була створена та облаштована IT-лабораторія – перша у Суворівському районі на базі учбового закладу.

- В 2020 році надав велику підтримку у виділенні коштів з бюджету міста на ремонт коридору та санітарної кімнати. Ремонт було виконано відповідно до санітарних вимог, завдяки чому перебування на СЮТ стало набагато зручнішим та комфортнішим.

- В 2020 році сприяв проведенню конкурсу фантастичного проекту, а також надав призи для переможців.

- В жовтні 2020 року та в червні 2021 найкращі гуртківці отримали від Сергія Анатолійовича чудові подарунки.

/Files/images/sponsoryi/Одесса_Дюк.jpg /Files/images/sponsoryi/Страшный С.А..jpg
IT-компанія "Luxoft"

(за сприянням менеджера та інтегратора проектів Олексія Решти)

- У 2016 році подарувала станції комп'ютери, завдяки чому ми змогли відновити комп'ютерний напрям гуртків і навчати дітей основам курсу користувача, комп'ютерної графіки, комп'ютерної анімації та ін.

/Files/images/sponsoryi/Люксофт.jpg /Files/images/sponsoryi/Алексей Решта, Люксофт.jpgБлагодійний фонд Олександра Коробчинського

(за сприянням та активної допомоги представника фонда Баркової Тетяни Володимирівни)

- У 2017 році подарували станції дошку в каб. №13, а також забезпечують гуртки різними необхідними дрібничками для дитячої творчості, такими як: розвиваючі ігри для дошколят, фарби, ляльки для лялькового театру, клаптики тканини для виготовлення сувенірних іграшок і т.д.

- Неодноразово здійснювали фінансову підтримку при проведенні фестивалю "Ми промінчики одного сонечка" (у 2017 та 2018 рр.), яка полягала в закупівлі подарунків для особливих дітей, організації солодощів для всіх учасників фестивалю і т.д.

- У лютому 2018 року надали набір нових якісних меблів, що складається з шістдесяти стільців і восьми навчальних парт для більш комфортних занять на гуртках.

- У березні 2018 року подарували станції технічне обладнання: принтер, МФУ і ноутбук для більш зручної та швидкої роботи з документацією, технічною підготовкою до занять і т.д.

- 30 і 31 березня спільно з СЮТ "Сігма" провели Благодійний Ярмарок "Чудотворна Майстерня", який був спрямований на підтримку декоративно-прикладної творчості та рукоділля в різних сферах. Частина грошей, зібрана на Ярмарку, була передана на лікування підопічної Фонду Кіри Півторак.

Тетяна Володимирівна підтримує з нами зв'язок до сьогодення.

/Files/images/sponsoryi/Фонд А.Коробчинского (с назв).jpg /Files/images/sponsoryi/Татьяна Владимировна.jpg
Андрій Євгенович Зюзіков,

директор компанії "IQ Format"

- У вересні 2017 року забезпечив станцію юних техніків "Сігма" першим набором для робототехніки LEGO EV3 Mindstorm, що дозволило вихованцям гуртка робототехніки отримувати нові знання й підкорювати вершини мистецтва створення, програмування та управління роботами.

/Files/images/sponsoryi/andrew_zyuzikov.jpg
ТМ "Страж"

та керівництво компанії: директор Прокуран Павло Миколайович, заступник директора Ігор Сотников

У грудні 2017 року поставили на станції якісні, зручні броньовані вхідні двері для того, щоб СЮТовцям було взимку - тепліше, і цілий рік - безпечніше.

/Files/images/sponsoryi/ТМ Страж.jpg
Graffiti M97 Project

та його учасники - графіті-художники Ігор Матроскін і Денис Уаіт

- У 2018 році при оновленні фасаду подарували станції чудовий "технічний" мурал, який буде прикрашати нашу будівлю й залучати юних техніків, які бажають приєднатися до великої і дружної сім'ї СЮТ "Сігма".

- У 2019 році під час проведення ремонту у комп’ютерному кабінеті створили чудове настінне графіті, яке нині є справжньою прикрасою.

/Files/images/sponsoryi/Граффити (муралы).jpg /Files/images/novosti_2018-2019/fasad/1 IMG_8260 мал.jpg /Files/images/novosti_2018-2019/fasad/1 IMG_7086.jpg
Благодійний фонд «Корпорація монстрів»

- У листопаді 2019 року відбувся фестиваль тепла і доброти «Ми – промінчики одного сонечка». Благодійний фонд «Корпорація монстрів» надали подарунки для дітей з особливими потребами та приємні дрібниці для лотереї. Їх підтримка була безцінна для нас!
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВСІМ, ХТО ПІДТРИМУЄ СТАНЦІЮ ЮНИХ ТЕХНІКІВ "СІГМА"!


МОЖЛИВО, ЗАВДЯКИ ВАШИМ І НАШИМ ЗУСИЛЛЯМ ЗОВСІМ СКОРО З ЮНИХ ГУРТКІВЦІВ ВИРОСТУТЬ ВЕЛИКІ ТЕХНІКИ.

Кiлькiсть переглядiв: 1057

Дата останньої зміни 12 Лютого 2024

Фотогалерея