Гурток «Початкове технічне моделювання (ПТМ) з елементами англійської мови»Навчальна програма реалізується у гуртках науково-технічного напряму початково-технічного профілю та спрямована на вихованців дошкільного та молодшого шкільного віку (5 - 8 років).

Тривалість занять: 1 час 45 мин (2 заняття по 45 хв. і перерва 15 хв.)
У групі: 10-12 чоловік
Керівники гуртка: Білоконь Олена Вікторівна

Групи першого року навчання формуються із вихованців 5-6 років, які не мають знань та мовних навичок з англійської мови.

На заняттях вихованці опановують моделювання з паперу, картону, природного матеріалу, роботу з копіювальним папером, шаблонами, вивчають графічну грамоту, виготовляють прості моделі. При цьому вводиться певна кількість слів та фраз англійською мовою, вивчаються нескладні вірші, пісні, відбувається прослуховування та імітаційне повторення фонетичних текстів, знайомство з найпростішим країнознавчим матеріалом.

Зміст програми дає можливість комплексного вивчення тем з англійської мови та початкового технічного моделювання, логічно їх поєднавши та доповнивши.

/Files/images/gurtki/HTM_English/1.jpg /Files/images/gurtki/HTM_English/3.jpg /Files/images/gurtki/HTM_English/6.jpg /Files/images/gurtki/HTM_English/7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 478

Дата останньої зміни 12 Лютого 2024

Фотогалерея