ШКОЛА РАННЬОГО ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ (ШРТР)

"РОЗВИВАЙКО"Перед тим як стати справжніми школярами, важливо отримати базові соціальні та загально-освітні навички. Тоді дитина зможе стати впевненим першачком, що подолає усі труднощі шкільного життя. Гурток "Розвивайко" допоможе на цьому шляху. Діти вивчать основи фонетики, читання, математики, каліграфії, логіки та спілкування. На вас чекають цікаві завдання в ігровій формі. Додавати, віднімати, складати, розвивати пам'ть, читати веселіше у груповій грі та з наочними матеріалами. Звісно, під керівництвом відповідальних викладачів. Кондрачук Олеся Василівна, Савченко Лариса Володимирівна, Стеценко Тетяна Михайлівна підготують ваших малюків до наступного кроку дорослішання!


Для дітей, які відвідують дитячі садки, є також вечірні групи "Розвивайко" та групи вихідного дня.
Навчання в "Розвивайці" проходить за основними напрямками:

Вчимося техніки читання:

Наша мета - допомогти вам і вашій дитині у формуванні основних навичок читання: вміння розрізняти голосні та приголосні звуки, утворювати і читати склади, слова і прості речення.

Розфарбовування картинок сприяює розвитку дрібної моторики, позитивно впливає на загальний інтелектуальний рівень дитини.

Завдання запропоновані вашій дитині в ігровій формі й ускладнюються поступово.

Звукова культура мовлення:

Збагатити словниковий запас дитини новими українськими словами, прищеплювати любов, повагу, а також бажання до спілкування українською мовою. Удосконалювати граматику української мови дитини.

Вчимося техніки письма букв:

Наша задача - допомогти підготувати руку дитини до оволодіння письмом, сформувати у нього базові графічні навички, розвивати координацію і м'язову пам'ять руки. Для цього дитині пропонується комплекс вправ на побудову різних графічних елементів, обведення фігур по клітинках і по пунктиру, штрихування, розфарбовування. Пропонуються вправи з написання фрагментів великих літер (для дітей віком 5-6 років), фактично це - перші прописи вашої дитини. Ваша дитина побачить, що писати букви - легко.

Вчимося рахувати:

Наша задача - допомогти вам у доступній, ігровій формі, ознайомити дитину з основами математики. Вводяться поняття: "один - багато", "більше-менше", "стільки ж". Для ознайомлення пропонуються деякі площинні та об'ємні геометричні фігури. При цьому основна увага приділяється цифрам, кількісному та порядковому рахунку, роботі з основними математичними знаками.

Розвиток мислення:

Спеціальні вправи, спрямовані на розвиток логічного мислення, навчать дитину аналізувати, порівнювати, узагальнювати, виділяти головне, а також навчать визначати загальні ознаки групи предметів і відображати їх в узагальнюючому слові.

Окрема група завдань спрямована на розвиток різних видів пам'яті: образної, словесно-логічної, зорової та слухової.

За умови систематичних і регулярних занять позитивний результат не змусить себе чекати: у дитини обов'язково підвищиться уважність, здатність засвоювати й аналізувати інформацію, закріпляться вміння переключатися з одного виду діяльності на іншу, зросте обсяг і стійкість пам'яті.

Отримані знання, вміння і навички допоможуть у школі на уроках, а інтегрована й ігрова форма навчання зробить заняття цікавими й захоплюючими для майбутнього учня.

Разом із нами ваша дитина зробить ще один крок вперед у своєму розвитку - крок до школи.Керівники гуртка:

Кондрачук Олеся Василівна

Савченко Лариса Володимирівна

Стеценко Тетяна Михайлівна

Кiлькiсть переглядiв: 1186

Дата останньої зміни 12 Лютого 2024

Фотогалерея